Kurs pierwszej pomocy online

cytat kurs pierwszej pomocy online

Czy kurs pierwszej pomocy online to dobre rozwiązanie? Jeśli wybierać pomiędzy brakiem wiedzy a wiedzą dostarczoną przez internet to na pewno. Szkolenia internetowe w dobie pandemii zyskały ogromna popularność. W sposób szybki, bezpieczny dostarczają wiedzy, w dodatku w zaciszu własnego domu.

Nie “kupuj kota w worku”

Większość kursów pierwszej pomocy online polega na zapłaceniu określonej kwoty około 100 zł, za która to cenę otrzymujemy materiały w wersji pdf i test. Ja proponuje Tobie coś zupełnie innego. Poniżej znajduje się szkolenie z pierwszej pomocy, które wykonasz bezpłatnie. Możesz zyskać wiedzę w zakresie ratowania ludzkiego życia i to całkowicie za darmo.

Dla kogo szkolenie z pierwszej pomocy przez internet

  • osób indywidualnych zainteresowanych tematem kurs pierwszej pomocy online
  • nauczycieli, wychowawców, opiekunków, opiekunek dziecięcych,
  • trenerów, pilotów wycieczek, przewodników turystycznych,
  • osób wyznaczonych w zakładzie pracy do udzielania pierwszej pomocy.

Kurs pierwszej pomocy online certyfikat

W całym tym darmowym szkoleniu z pierwszej pomocy online jest tylko jeden haczyk jeśli chcesz certyfikaty to musisz zapłacić 50 zł brutto. Jeśli nie chcesz certyfikatu po prostu baw się dobrze i ucz się jak ratować drugiego człowieka całkowicie bezpłatnie.

Ile kosztuje szkolenie z pierwszej pomocy przez internet

Moje szkolenie jest bezpłatne i darmowe dla każdego, kto wejdzie na ta stronę i przerobi materiały wideo oraz rozwiąże test.

Zapraszam na szkolenie:

jeśli nie widzisz poniżej szkolenia to kliknij tutaj

Dziękujemy za szkolenie on-line Jeśli maja Państwo jakieś pytana lub uwagi proszę o maila na adres biuro@kursysos.pl tel 693-60-155 lub zapisać uwagi poniżej. W celu otrzymania certyfikatu należy dokonać przelewu w kwocie 50 zł na nr konta 101090 107200 0000 01046 33937 dane Zadorecki Adrian Ratownictwo Medyczne Strzelecka 59/49 85-309 Bydgoszcz. Oraz podać dane w celu wystawienia faktury.

Adrian Zadorecki Ratownik Medyczny

Wejdź i pobierz darmowe instrukcje z pierwszej pomocy w wersji PDF:
https://www.kursysos.pl/pobieranie1/
Mój kanał YouTube-
https://tiny.pl/tpj1b
Facebook Fanpage-
https://www.facebook.com/kursysos/
Instagram-
https://www.instagram.com/adrian_zadorecki_kursysos.pl/